درب بالکن upvc به دلیل به دام انداختن دزدها مدال افتخار دریافت کرد

به دانش آموزان کمک کنید تا فرصت های بیشتری را ببینند.
هنگامی که پایان نامه دکتری خود را درباره درب بالکن upvc به پایان رساندم، مشاورم، دریا، به من اطلاع داد که باید آن را در یک مجله معتبر منتشر کنم. بنابراین من 259 صفحه را در یک مقاله خلاصه کردم و ارسال کردم و منتشر شد. فکر می کردم کارم تمام شده است، اما نشد. او به من گفت که باید حدود 10 بار دیگر منتشر کنم.

مشاور من یک لیست طولانی از موضوعات مقاله را زیر و رو کرد. در آن زمان بود که متوجه شدم یک مقاله تحقیقاتی در مورد حل همه مشکلات جهان نیست، بلکه در مورد نگاه کردن به جنبه های کوچکتر یک موضوع است، نه نادیده گرفتن چیزهای ساده.

بنابراین، هنگامی که در مرحله بعدی با دانش آموزی سرسخت روبرو می شوید که می خواهد یک مقاله تحقیقاتی بسیار گسترده بنویسد، از آنها چند سوال ساده بپرسید: این موضوع چه محدوده زمانی را پوشش می دهد؟ آیا خیلی گسترده است؟

قصد دارید چه حوزه ای را پوشش دهید؟ یک نمونه یا نمونه در سراسر جهان؟ پرسیدن این نوع سوالات باید به دانش‌آموزان کمک کند که ببینند چه زمانی موضوعی بسیار گسترده است که نمی‌تواند مقاله معنادار تولید کند.

درب

به پرسیدن سؤالات کاوشگری که به آنها کمک می کند تا مبنای خوبی برای برخی تحقیقات بیابند، ادامه دهید. این سوالات آن حفره های اضافی را در مقاله درب صفحه نمایش تحقیقاتی آنها محدود می کند.
فراتر از یک کاغذ.
مقالات تحقیقاتی یک محصول مجزا نیستند. به همین دلیل است که تاکید می کنم در پایان هر مقاله پژوهشی که دانشجو یک پاراگراف کوتاه در مورد تحقیقات آینده داشته باشد.

من می خواهم آنها ببینند که کاغذ آنها مهم است، اما فقط یک ماهی در یک گله ماهی است. هر کدام شبیه اما متفاوت برای درک واقعی کل توده ماهی به صدها یا هزاران ماهی یا مقالات تحقیقاتی نیاز دارید.

حفظ تمرکز سخت است. اما هنگامی که به دانش آموزان کمک می کنید تا تمرکز تحقیق را ببینند، به آنها کمک می کنید درها را به روی بسیاری از مقالات موفق باز کنند.

من یک فنجان قهوه را به سمت شما در دست گرفته ام و اکنون استعاره من از موفقیتم است – یک در صفحه سفید شگفت انگیز، که هر بار که کسی وارد یا خارج می شود بسته می شود.

گاهی اوقات فقط آن را باز می‌کنم تا ببینم لولاهای فنری به آرامی کنترل می‌شوند و صدای شگفت‌انگیز کوبیدن جنوب را ایجاد می‌کنند. برای قدردانی از سر و صدای کوبنده موفقیت دانش آموزان با نوشتن تحقیق وقت بگذارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.