دستگاه ساکشن یوول از خفه شدن کودک یزدی جلوگیر کرد

با افزایش تعداد موارد اورژانسی و جراحی در طول سال ها، تقاضا برای دستگاه ساکشن یوول نیز افزایش می یابد. بنابراین رشد بالای این بخش به افزایش تعداد بیمارستان‌ها و کلینیک‌هایی نسبت داده می‌شود که از این دستگاه‌ها بیشتر استفاده می‌شود.

انتظار می رود آمریکای شمالی بر بازار دستگاه های پزشکی ساکشن تسلط یابد.
شیوع روزافزون بیماری های مزمن، افزایش سن جمعیت و در نتیجه افزایش مراقبت های خانگی و همچنین مداخلات جراحی، بازار دستگاه های پزشکی ساکشن را در آمریکای شمالی هدایت می کند.

حجم بیماران در بخش های اورژانس (EDs) نیز سریعتر از جمعیت ایالات متحده رشد کرده است. تعداد بازدیدهای سالانه بخش اورژانس در سال 1997 بالغ بر 94.9 میلیون نفر بوده است و این تعداد در مجموع با 26 درصد افزایش به 119.2 میلیون در سال 2006 رسیده است.

دستگاه ساکشن یوول

بر اساس سرانه این شیوع بسیار زیاد است. با این حال، ایالات متحده یک سیستم مراقبت های بهداشتی بسیار توسعه یافته دارد. همچنین مبالغ زیادی را در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند.

بنابراین، مراقبت های بهداشتی ایالات متحده ظرفیت درمان تقریباً کل جمعیت خود را دارد. در خدمات اورژانس، دستگاه های ساکشن ضروری هستند، زیرا از آنها برای تمیز کردن خون یا هر مایع دیگری از بدن در طول عمل استفاده می شود.

بنابراین انتظار می رود تقاضا برای دستگاه های ساکشن پزشکی در منطقه افزایش یابد.

بازار جهانی تجهیزات پزشکی ساکشن با حضور بسیاری از بازیگران داخلی رقابتی متوسط ​​دارد. در نتیجه، بازیکنان بر کاهش هزینه و نوآوری برای اطمینان از پایداری تمرکز می کنند. اکثر دستگاه‌های پزشکی ساکشن توسط بازیگران کلیدی جهانی تولید می‌شوند.

رهبران بازار با بودجه تحقیقاتی بیشتر و سیستم توزیع بهتر موقعیت خود را در بازار تثبیت کرده اند. همچنین، آسیا-اقیانوسیه به دلیل افزایش آگاهی شاهد رشد برخی از بازیکنان کوچک است.

این بازار تحت سلطه بخش دیواری قرار دارد و همچنین انتظار می رود که در بالاترین CAGR رشد کند. دستگاه‌های ساکشن دیواری به‌طور سنتی در بیمارستان‌ها، مطب‌های دندان‌پزشکی و سایر مکان‌هایی که بیماران نیاز به حمل و نقل ندارند، استفاده می‌شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.