ساخت کاشی کف

هزینه کاشی سرامیک کف خانه متفاوت است، زیرا آنها در هر دو گزینه مقرون به صرفه و همچنین گران قیمت موجود هستند. از این رو، تعیین بودجه و تعیین میانگین قیمت هر فوت مربع برای کاشی های انتخابی ضروری است.
می‌توان از کاشی‌های گران‌تر در قسمت‌های خاصی از خانه، مانند قسمت نشیمن و ناهارخوری که بیشترین دید را دارد یا در اتاق خواب استفاده کرد تا دکور دلخواه خود را به دست آورد. یک بودجه اضافی برای کاشی های آن مناطق خاص نگه دارید و بودجه خود را بر اساس آن محاسبه کنید. بقیه کفپوش های خانه می توانند از گزینه های اقتصادی تری استفاده کنند.
یک پیمانکار کاشی حرفه ای پیدا کنید

تعیین مقدار کاشی

قبل از اینکه برای انتخاب کاشی اقدام کنید، پیمانکار کاشی باید مقدار دقیق کاشی هایی را که باید خریداری کنید به شما ارائه دهد. در صورتی که هنوز یک پیمانکار کاشی را سفارش داده اید، توصیه می شود که پلان کف خانه خود را به نمایشگاه کاشی ببرید یا فقط اندازه گیری های اتاق را با خود ببرید. تیم حرفه ای در نمایشگاه کاشی به شما کمک می کند تا مقدار دقیق کاشی و دامن مورد نیاز را محاسبه کنید.
همیشه حداقل 5 تا 10 درصد کاشی اضافی بخرید که از هدر رفتن در هنگام برش کاشی یا هر نوع شکستگی مراقبت کند.
نکته: کاشی ها باید همیشه به گونه ای چیده شوند که با حداقل برش کاشی از هدر رفتن جلوگیری شود. برای جلوگیری از هر نوع عدم تطابق رنگ، کل مقدار کاشی را یکجا سفارش دهید.

انواع چیدمان کاشی کف | آراتایل | 10 ایده جذاب برای چیدمان کاشی کف

کاشی کاری روی گچ

مواد را انتخاب کنید

کاشی های شیشه ای محبوب ترین و مقرون به صرفه ترین مصالح کاشی کاری هستند و به راحتی در دسترس هستند. این کاشی ها ظاهری بسیار مطبوع و جادار به خانه می بخشد.
کاشی های سرامیکی و چینی یکی از موارد مورد علاقه همیشه هستند. آنها در طرح هایی موجود هستند که ظاهر سنگ و چوب طبیعی را تکرار می کنند. کاشی های دیجیتال یک نوآوری اخیر است که می توان طرح های متعددی را با چاپ با وضوح بالا روی کاشی به دست آورد. این کاشی ها بسته به استحکام به پنج گروه طبقه بندی می شوند. توصیه می‌شود کاشی‌های گروه 3 را انتخاب کنید که برای مناطقی که ترافیک کمی دارند، در حالی که کاشی‌های گروه 4 و گروه 5 برای مناطق متوسط ​​و پرتردد مناسب هستند.
برای داشتن یک ظاهر سنتی جسورانه و نمای با سرامیک حیاط، هیچ چیز بهتر از زیبایی کاشی های سیمانی دست ساز نیست. این کاشی ها راهی عالی برای ایجاد ظاهری غیرمتعارف به خانه هستند.
با کاشی های سفالی خاکی، ظاهری روستایی به خانه خود بیاورید.
اگر به زیبایی مصالح سنگی طبیعی علاقه دارید، کاشی های سنگی طبیعی را انتخاب کنید که صیقلی شده و به اندازه خاصی بریده شده اند.

به رنگ توجه کنید

حالا نوبت به انتخاب رنگ و بافت کاشی ها می رسد. مطمئن شوید که رنگی را انتخاب کنید که با طرح رنگ کلی خانه شما مطابقت داشته باشد یا کاشی های رنگ روشن را انتخاب کنید تا ظاهری جادار به خانه شما ببخشد. به یاد داشته باشید، کاشی های شما یک سرمایه گذاری مادام العمر هستند و به راحتی قابل تغییر نیستند.

بهترین مارک سرامیک کف - ایران سرام

سنگ ایرانی

اندازه کاشی را انتخاب کنید

کاشی‌های کوچک‌تر، در اندازه‌های ۱۲×۱۲ تا ۱۶×۱۶ اینچ، برای فضاهایی مانند آشپزخانه، حمام و اتاق خواب مناسب هستند.
برای آپارتمان های کوچک یا متوسط، کاشی های شیشه ای را انتخاب کنید که در اندازه استاندارد 2×2 فوت برای کل خانه هستند.
کاشی‌های بزرگ با خطوط مفصلی کمتر قابل مشاهده در خانه‌های بزرگ، جایی که عرض اتاق بیش از 16 فوت عرض است، بهترین ظاهر را دارند تا کاشی‌های بزرگ متناسب به نظر برسند.

پایان را انتخاب کنید

کاشی‌های و قیمت سرامیک کف  متفاوت است و در رنگ‌های مختلف موجود هستند و هر پوشش ظاهری متفاوت به خانه می‌دهد.
کاشی های لعاب دار دارای روکش بسیار انعکاسی هستند، بنابراین باید در یک فضای کوچک استفاده شوند. سطح بسیار انعکاسی نور را منعکس می کند، که باعث می شود فضای کوچک بزرگتر به نظر برسد.
کاشی سرامیک کف مات طوسی برای مکان های پرتردد یا فضای باز توصیه می شود تا سطح کاشی لغزنده نباشد. برای ایمنی بهتر، توصیه می شود برای حمام و بالکن های بیرون از کاشی های ضد لغزش استفاده کنید.

سرامیک طرح سنگ مرمر مدل تیدا 80 در 80 کرم براق نوین سرام - خانه لاکچری

دوغاب را انتخاب کنید

انتخاب دوغاب مناسب به اندازه انتخاب سرامیک دیوار و کف مناسب اهمیت دارد. صاحبان خانه معمولا دوغابی را ترجیح می دهند که با رنگ کاشی ها هماهنگ باشد تا ظاهری یکنواخت به کفپوش بدهد. برای داشتن ظاهر و پرداخت کامل، به سراغ کاشی های اصلاح شده با لبه های بریده شده در زاویه قائم پس از پختن در کوره با دوغاب همسان و فاصله حداقل 2 میلی متری بین هر کاشی بروید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.