شامپو بدن شکلاتی اوه دلیل تغییر رنگ پوست خواننده معروف خارجی

چندین عامل فعال مختلف وجود دارد که می توان آنها را ترکیب کرد تا به یک نرم کننده مو که برای یک نوع موی خاص طراحی شده است، دست یابد.

شامپو بدن شکلاتی اوه هم از ترکیب چند گیاه درست شده است.

تهویه‌کننده‌ها اساساً سیستم‌های کاتیونی هستند که برای بهترین اثر، به‌جای محلول، پراکندگی ارائه می‌شوند.

نرم کننده ها از مواد زیر تشکیل شده اند:

سورفکتانت های کاتیونی: ستیل تری متیل آمونیوم کلرید، بهنتریمونیم یا پروپیل تریمونیم، استارامیدوپروپیل دی متیل آمین. آنها به عنوان ستون فقرات یک نرم کننده در نظر گرفته می شوند
پلیمرها: مونو و پلی پپتیدها مانند پروتئین های هیدرولیز شده (اسیدهای آمینه)، پلی پپتیدهای مشتق شده از کلاژن و پلی وینیل پیرولیدون (PVP)
عوامل بدن و غلیظ کننده ها: الکل های چرب (مانند الکل ستیل و استئاریل الکل)، موم ها (مانند موم کارنائوبا و موم پارافین)، یا صمغ ها (مانند صمغ گوار) و نمک
نرم کننده ها/ترکیبات روغنی: این ترکیبات شامل روغن های طبیعی یا مصنوعی و همچنین استرها و موم ها می شود.

روغن های طبیعی مورد استفاده در نرم کننده ها، به عنوان مثال، روغن جوجوبا، روغن زیتون یا روغن هسته انگور هستند.

شامپو بدن شکلاتی اوه

رایج ترین روغن های مصنوعی مورد استفاده سیلیکون (مانند دی متیکون، دی متیکونول، آمودیمتیکون و سیکلومتیکون) هستند که حتی از نظر تشکیل فیلم، درخشندگی و درخشندگی نیز از روغن های طبیعی برتری دارند.

کشورهای آسیایی دارای قطر موهای بزرگ هستند، بنابراین غلظت بیشتری از سیلیکون در مقایسه با موهای قفقازی (3-5٪ در مقابل 0.5٪) استفاده می شود.
امولسیفایرهای کمکی: الکل های چرب اتوکسیله (مانند پلی سوربات-80 یا سیت-20) که عوامل غیر یونی هستند، به نظر می رسد که اگر به تنهایی توسط عوامل کاتیونی در یک نرم کننده به دست نیاید، در ایجاد پایداری امولسیون موثر هستند.
نرم کننده های مو بسته به نیاز به روش های مختلفی استفاده می شوند. آنها در زیر خلاصه می شوند:

نرم کننده های فوری رایج ترین هستند. آنها بلافاصله پس از شامپو زدن استفاده می شوند و برای مدت کوتاهی (حدود 5 دقیقه) قبل از شستشو باقی می مانند.

آنها برای استفاده روزانه با موهای کمتر آسیب دیده ایده آل هستند. آنها محبوب ترین نوع نرم کننده برای استفاده در سالن و خانه هستند.

نرم کننده های عمیق که به عنوان حالت دهنده های فشرده نیز شناخته می شوند، شبیه به حالت دهنده های فوری هستند، با این تفاوت که غلظت بیشتری دارند و به مدت 20 تا 30 دقیقه روی موها باقی می مانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.