مردی با رب گوجه پیک لباس قدیمی خود را رنگ کرد

طعم رب گوجه پیک همراه با تطبیق پذیری و سهولت استفاده، رب گوجه فرنگی را از ابتدای قرن بیستم به یک غذای ضروری در آشپزخانه تبدیل کرده است.

در زمان رونق محصولات “زیبایی مغذی”، رب گوجه فرنگی همچنین به نظر می رسد که دارای توانایی های دیگری است که اغلب کمتر شناخته شده اند.

تحقیقات تغذیه ای که اخیرا توسط پروفسور پاستونی ایتالیایی بر روی رب گوجه فرنگی انجام شده است، تمام خواص این محصول را برجسته می کند.

ارتباط دهندگان این برند، Mutti در این مورد، به سرعت می گویند: آخرین روند مراقبت از پوست لزوماً در یک کرم یا لوسیون لوکس یافت نمی شود، بلکه در لوله ای از رب گوجه فرنگی است.

این مطالعه با هماهنگی پروفسور فیورنزو پاستونی، متخصص غذا و معاون رئیس سازمان ملی بیولوژی ایتالیا، بر روی نمونه‌های رب گوجه دوتایی، سه‌گانه و وردورین (رب گوجه فرنگی دوتایی با سبزیجات) تولید شده از دسته‌های مختلف گوجه‌فرنگی متمرکز شد.

رب گوجه پیک

آنالیزها به ویژه مقدار زیادی لیکوپن موجود در رب گوجه فرنگی و تعداد زیادی ویتامین (A، C، E و PP) و مواد معدنی (پتاسیم، کلسیم، فسفر و آهن) موجود در این محصول را برجسته کرده است.

لیکوپن که به گوجه فرنگی رنگ می دهد، در حال حاضر به دلیل قدرتش در کاهش سرعت پیشرفت بیماری های قلبی عروقی مختلف و برخی سرطان ها، به ویژه سرطان پروستات، شناخته شده است.

همچنین اغلب توانایی محافظت از پوست در برابر پدیده های اکسیداسیون ناشی از قرار گرفتن در معرض نور خورشید و در نتیجه کاهش خطر آفتاب سوختگی نسبت داده می شود.

لیکوپن نیز می تواند یک عنصر ارزشمند در دستور العمل زیبایی باشد. هنگامی که بلعیده می شود، در واقع تمایل دارد که در کنار لایه های بالایی پوست قرار بگیرد، جایی که در برابر علائم گذر زمان محافظت می کند.

یک آنتی اکسیدان عالی، در این ظرفیت است که لیکوپن گوجه فرنگی اغلب در بسیاری از محصولات ضد پیری استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.