مرکز عرضه سرامیک ایفا سرام در کشور

تنوع بسیار زیاد سرامیک باعث شده تا مشتریان خرید سرامیک نتوانند تمام مدل ها را به خوبی ببینند به همین منظور مرکز عرضه سرامیک ایفا سرام در کشور با راه اندازی وبسایت و فروشگاه آنلاین ازین حیث کمک شایانی کرده است.

عرضه سرامیک ایفا سرام

مرکز عرضه سرامیک ایفا سرام

مرکز عرضه کاشی سرامیک ایفا سرام واقع در استان یزد کیلومتر 20 اردکان به نایین قرار دارد و کارخانه ای مدرن و مجهز از لحاظ سخت افزاری و دانش فنی میباشد.

همچنین این فروشگاه در جهت توسعه بازاریابی الکترونیک و گسترش بازار فروش خود اقدام به ساخت وبسایت فروشگاهی مدرن برای عرضه و اراپه هرچه بهتر و بیشتر سرامیک و کاشی نموده است.

کارخانه ایفا سرام غیر از ارایه محصولات خود به مشتریان این اجازه را میدهد تا با استفاده از همین وبسایت محصولات خود را به فروش برسانند و در درگاهی دیگر پس از دریافت وجه از مشتری برای جلب اعتماد بیشتر وجه را نزد خود به امانت نگه داشته تا پس از رسین کالا به ا به مالک محصول ارایه کند.

در ادامه توضیحاتی مبنی بر اهمیت بازاریابی الکترونیک در دنیا و اهمیت کار کارخانه ایفا سرام میپردازم.

عرضه سرامیک ایفا سرام

اهمیت بین المللی بازاریابی الکترونیک

بازاریابی الکترونیک به جرات جدید ترین و رو به توسعه ترین نوع بازاریابی در میدان جنگ غول های تجاری میباشد.به راستی اگر بازاریابی الکترونیک را از شرکت های بزرگ دنیا مثل تسلا یا هوندا و … بگیریم چه چیزی برایشان باقی خواهد ماند؟

طبق گفته اکثر کارشناسان بازاریابی در زمان حاضر تمام شرکت ها موظف به رعایت اصول بازاریابی مدرن و الکترونیک هستند تا در میدان عظیم جنگ بر سر فروش بتوانند یکه تازی کنند.

در همین راستا خیلی از شرکت ها و کارخانجات کشور ما هنوز حتی یک وبلاگ رسمی هم ندارند اما شرکت ایفا سرام با توسعه تفکر و دانش مدیریتی اقدام به ساخت وبسایت فروشگاهی کرده که حداقل در کشور کم نظیر میباشد.

حالا چند دلیل برای اینکه یک شرکت باید از حیث بازاریابی الکترونیک خود را گسترش بدهد عنوان میکنم:

  • سریع و در دسترس بودن
  • قابل مقایسه بودن
  • نیاز به انرژی کمتر برای توضیح به ارباب رجوع
  • شبانه روزی بودن
  • باب میل تمام افراد بودن

این ها فقط چند دلیل از هزاران دلیل تاسیس وب سایت و روی آوری به شبکه قدرتمند بازاریابی الکترونیک میباشد.

عرضه سرامیک ایفا سرام

حرکات رو به جلو کارخانه ایفا سرام

اول این که این کارخانه با وجود تنوع بسیار زیاد محصولات لیست قیمت بروز ارائه میدهد تا در جهت همسو شدن با مشتری و شفاف سازی قدم بردارد.

ایفا سرام با بروز ترین و پبشرفته ترین دستگاه های چاپ و طرح ریزی در دنیا و همچنین کادری متخصص اقدام به طراحی کاشی و سرامیک خود میکند.

مرکز عرضه سرامیک ایفا سرام در کشور توانسته در مجامع بین المللی گواهینامه های بسیاری را کسب کند که میتوان از گواهینامه کنترل سیستمی و کیفی آکسفور به عنوان مهم ترین مدرک یاد کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.