کاشی و سرامیک جنس خوب

برای یافتن الهامات با ما همراه باشید تا به اصول اولیه، از جمله انواع مختلف گزینه‌های کاشی و سرامیک برای صاحبان خانه، و برخی از بهترین و موثرترین مکان‌ها برای استفاده از کاشی و سرامیک در خانه یا آپارتمان‌تان، الهام بگیرید.

اگر به فکر بازسازی کف‌های خود با کاشی یا ترکیب سرامیک در طرح کاشی‌های پشتی بوده‌اید، امروز درباره شروع کار با کارشناسان معتمد کاشی ما صحبت کنید.

در دنیای مدرن، پیشرفت های تکنولوژیکی تعریف این واژه را گسترش داده است. امروزه از موادی به نام سرامیک های پیشرفته برای ساختن همه چیز از ایمپلنت های پزشکی گرفته تا آهنرباهای یخچال استفاده می شود!

خود کاشی ها معمولاً از مخلوط آب، ماسه و خاک رس ساخته می شوند. با این حال، فضاهای بین کاشی‌ها که به گروت معروف هستند، با مخلوط جداگانه‌ای از آب، ماسه و مواد سیمان پر می‌شوند. در برخی از تاسیسات، دوغاب کاشی به جای سیمان از اپوکسی ساخته می شود.

کاشی و سرامیک چگونه است

کاشی و سرامیک بسیار متنوع است با گزینه های بی شماری از ظاهر سنگ طبیعی گرفته تا رنگ های جامد در اندازه های مختلف. همانطور که ممکن است در حین جستجوی کاشی و سرامیک متوجه شده باشید، طرح های جالب زیادی وجود دارد که با کاشی و سرامیک ایجاد شده اند. در اینجا به چند روند در کاشی و سرامیک می پردازیم.

سنگ طبیعی و نمای حیاط با سرامیک در حال حاضر در طراحی آشپزخانه و حمام و حیاط مرسوم است. سنگ زیباست اما می تواند قیمتی را تحمل کند که برای همه مناسب نیست. سرامیک در ظاهر سنگ طبیعی تمام زیبایی طراحی سنگ را بدون برچسب قیمت بالا فراهم می کند. با گزینه های پیشرفته برای چاپ روی سرامیک، الگوهای سنگ طبیعی می توانند بسیار واقعی باشند.

در حالی که شش ضلعی ها و سایر اشکال کاشی از محبوبیت بالایی برخوردار هستند، اکثر کاشی ها به صورت مستطیل یا مربع خطی هستند. برای دستیابی به حالت اول، تولیدکنندگان از ماشین‌هایی استفاده می‌کنند که لبه‌های دقیق و یکنواختی ایجاد می‌کنند و در نتیجه محصولی به نام کاشی اصلاح شده تولید می‌کنند.

در روندهای فعلی طراحی داخلی، دیدن کاشی های بزرگ معمولی تر از کاشی های کوچک است. این خبر خوبی برای اجاره‌کنندگان و صاحبان خانه‌های شهری بزرگ است، زیرا کاشی‌های بزرگ می‌توانند به بزرگ‌تر نشان دادن فضاهای کوچک کمک کنند برخی از اندازه‌های رایج کاشی و سرامیک عبارتند از:

12 اینچ 24 اینچ
24 اینچ 24 اینچ
12 اینچ 48 اینچ

انواع کاشی و سرامیک

سه نوع مختلف کاشی و سرامیک وجود دارد که می توانید از بین کاشی های لعاب دار، کاشی های دیواری و کاشی های کف انتخاب کنید. مزایا و معایب هر کدام چیست و کدام یک برای شما مناسب است؟ مقایسه های زیر را بررسی کنید تا بهترین تطابق را پیدا کنید.

سرامیک کف کادنو - تیک سرام فروشگاه اینترنتی کالای ساختمانی

کاشی کاری روی گچ

کاشی و سرامیک لعابدار

کاشی های لعاب دار با پوشش محافظی پوشانده شده اند که می تواند از مات تا براق متفاوت باشد. روکش های مات برای طرح های سنگ طبیعی عالی هستند و برای اکثر کاربردها توصیه می شوند. کاشی‌های سرامیکی براق از نظر ظاهری شیک هستند و ظاهری صیقلی به فضا ارائه می‌دهند. پرداخت های براق برای نصب دیوار توصیه می شود.

کاشی دیوار

کاشی‌های دیواری در دوش‌ها، پشت‌پاشی‌ها و دیوارهای برجسته استفاده می‌شوند، تا چند مورد را نام ببریم. کاشی های دیوار با طرح های متنوع کاشی، واقعاً می توانند یک عنصر طراحی چشمگیر به اتاق اضافه کنند. آنها همچنین در اندازه های مشابه کاشی های کف هستند.

کاشی های کف

همانطور که در بالا ذکر شد، کاشی های کف بیشتر در سمت مات پوشش قرار می گیرند. هنگام پیدا کردن سرامیک یک متری دیوار که دوست دارید، حتما بپرسید که آیا برای نصب کف مناسب است یا خیر. کاشی و سرامیک هنگام نصب به عنوان کف می تواند بسیار بادوام باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.