کاشی کف و سرامیک تاریخی

با سنتی که به تمدن‌های باستانی برمی‌گردد، کف‌پوش‌های کاشی و سرامیک را می‌توان در محیط‌های مختلف در فرهنگ‌ها و ساختارهای گوناگون، از جمله ساختمان‌های مسکونی از ساختمان‌های آپارتمانی بزرگ تا خانه‌های خصوصی کوچک، ساختمان‌های سازمانی مانند ادارات دولتی و مدارس، و بناهای مذهبی مانند کلیساها و مساجد از نظر تاریخی، استفاده گسترده از آن ممکن است به این دلیل نسبت داده شود که یک ماده طبیعی به راحتی در دسترس، خاک رس می تواند با یک فرآیند تولید نسبتاً ساده، پخت یا پخت به یک کاشی کف بسیار بادوام، طولانی مدت و جذاب تبدیل شود که به راحتی قابل استفاده است. حفظ. کاشی‌های کف سرامیکی تطبیق‌پذیری لعاب‌های رنگی و تزئینی را نشان می‌دهند و از ساده‌ترین کاشی‌های تراکوتا تا کاشی‌های سرامیکی با تزئینات بسیار زیاد و کف کاشی‌های طرح‌ریزی شده بسیار متنوع هستند. ماژولار بودن آنها، به عنوان واحدهای استاندارد، باعث می شود که آنها به راحتی در فضاهای با اندازه های مختلف قرار گیرند، که همچنین میزان محبوبیت کاشی های سرامیکی کف در طول تاریخ را توضیح می دهد.

طرح سرامیک کف آشپزخانه جدید و بسیار شیک

این خلاصه با مروری بر کاشی و نمای حیاط با سرامیک به عنوان یک ماده کفپوش سنتی آغاز می شود. این شامل توضیحی در مورد انواع کاشی های تاریخی کف مورد استفاده در ایالات متحده و نحوه ساخت آنها است. راهنمایی کلی در مورد درمان های نگهداری، تمرکز بر تعمیر و نگهداری، و در صورت لزوم، جایگزینی انتخابی کاشی های کف آسیب دیده ارائه شده است. این خلاصه به منظور ارائه به صاحبان و مدیران املاک تاریخی با درک اهمیت و پیشینه تاریخی کاشی های سرامیکی کف، و آگاهی اولیه از تکنیک های نگهداری و مشکلات مختلف خرابی است که کف کاشی به ویژه مستعد ابتلا به آن است. در مورد کف‌های کاشی و سرامیک تاریخی قابل توجه، باید با یک محافظ حرفه‌ای سرامیک مشورت کرد تا در امور تعمیر، مرمت یا حفاظت راهنمایی کند. از نظر تاریخی، کاشی‌های سرامیکی بر روی دیوارها به‌عنوان سنگ‌شکن، در کوره‌های شومینه و اطراف شومینه، و حتی روی مبلمان و همچنین برای کف‌پوش استفاده می‌شد. با این حال از آنجایی که کاشی های کف در معرض آسیب و زوال بیشتری هستند، تأکید اصلی این خلاصه است.

لیست قیمت خرید انواع سرامیک کف درجه دو در بازار - آراد برندینگ

سرامیک یک متری دیوار

خاک رس یک ماده سفالی است که در صورت خیس شدن قابل قالب‌گیری یا پلاستیک، در صورت خشک شدن غیر پلاستیکی و هنگام پختن یا پختن به طور دائم سفت است. به طور گسترده ای از نظر جغرافیایی پراکنده است و اغلب به صورت مخلوط با شن و ماسه در خاک هایی از نوع لومی، خلوطی از خاک رس، سیلت و ماسه یافت می شود. رس نسبتاً خالص معمولاً یک رسوب سطحی نیست، اگرچه در برخی موارد ممکن است در اثر فرسایش در معرض آن قرار گیرد. انواع خاک رس در سراسر جهان و حتی در یک منطقه متفاوت است. هر نوع خاک رس دارای ترکیبی منحصر به فرد از خواص ویژه مانند شکل پذیری، سختی و سبکی و همچنین رنگ و بافت است که باعث می شود برخی از خاک رس ها برای یک نوع سرامیک مناسب تر از نوع دیگر باشند. مخلوط خاک رس مناسب مورد نیاز برای یک هدف خاص را می توان با مخلوط کردن خاک رس و افزودن مواد دیگر ایجاد کرد، اما استفاده از نوع نامناسب خاک رس می تواند منجر به مشکلات تولید گران قیمت مانند ایجاد ترک تشکیل ترک های ریز در لعاب کاشی یا تاب برداشتن شود. خود کاشی به طور سنتی، خاک رس های گچی برای بسیاری از انواع کاشی کاری روی گچ ترجیح داده می شود، تا حدی به این دلیل که در هنگام پخت، بدنه ای سفید تولید می کنند که برای تزئین مطلوب است. مواد دیگری را می توان اضافه کرد، از جمله گروگ یا خاک رس پخته شده که به هوادهی خاک رس کمک می کند و از تاب برداشتن آن جلوگیری می کند، شلیک را سرعت می بخشد و انقباض را کاهش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.