کیک شکلاتی یک کیلویی بخورید و از سکته قلبی در امان باشید

یک کیک روی میز آشپزخانه است. کیک شکلاتی یک کیلویی لطیفی است که بوی خوشی دارد. بعد از وانیل، شکوفه های پرتقال، فندق و دارچین. و بعد از شکلات، شکلات ضخیم، تیره و خامه ای آنقدر کیک را در بر گرفته است که شبیه یک بوسه شکلاتی به نظر می رسد.

یک بوسه شکلاتی بزرگ و همانطور که با بوسه است: فریب می دهد! هر کس که به آشپزخانه می آید، او با فریب معطر تماس می گیرد. گوش ها نمی توانند آن را بشنوند، نه، بینی ها.

و بینی صداهای معطر را چنان بلند و واضح و فریبنده و فریبنده می شنود که اگر بخواهید آنها را نادیده بگیرید به سرعت درد می کند.
آره همینه. اما چه کسی می خواهد داوطلبانه فراخوان یک کیک شکلاتی را نادیده بگیرد؟ هیچ یک.

خوب، هیچ کس به زودی. در واقع، فقط مادربزرگ می تواند این کار را انجام دهد، اما برای او آسان است.

بالاخره این کیک معجزه آسای شکلاتی وسوسه انگیز را درست کردید و در همان زمان مقدار زیادی هم خوردید. خمیر، آجیل و البته شکلات. نه، این به این معنا نیست که: نیبل شده. یعنی: از قبل امتحان شده.

کیک شکلاتی یک کیلویی
و چون بیش از حد مزه می کرد، اشتهای خود را برای شیرینی از دست داد. او یک ساندویچ سوسیس جگر را با انف پخش می کند، دو نیمه خیار روی آن می گذارد و آن را به اتاق تلویزیون همسایه می برد و به اخبار نگاه می کند و بلافاصله در محل جنایت.

و او به خاطر آن به خواب می رود. پخت یک کیک شکلاتی خوب و خوشمزه می تواند خسته کننده و خسته کننده باشد.
کیکی که شبیه یک بوسه بزرگ شکلاتی به نظر می رسد، اما خسته نیست. نه، او گرسنه است. بعد از مداحی مثل هر کیک نامزی، می خواهد دوست داشته شود و ذره ذره آن را بچشند و بخورند.
و تکه تکه، بسیاری از موش‌های کیک بزرگ و کوچک وارد آشپزخانه می‌شوند و نیش می‌زنند، جشن می‌گیرند و نیش می‌زنند. پدربزرگ، بابا، مامان، عمه لیلا، عمو جوناس و بچه های سلینا، جانا، ماریان، فیلیپ و جاناتان.

و به زودی فقط یک تکه کوچک از کیک باقی می ماند. برای مادربزرگ… و برای موش کوچک آشپزخانه که واقعاً موش است و مشتاقانه منتظر چند خرده کیک شکلاتی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.